Wilczynsky Studio – wrocławskie centrum Auto Detailingu

Wilczynsky Studio – wrocławskie centrum Auto Detailingu
Kulowy zakres działania
Kulowe info

Firma WILCZYNSKY zajmuje się najwyższej jakości usługami w dziedzinie car detailingu. Studio zapewnia profesjonalną pielęgnację motocykli i samochodów w najdrobniejszych szczegółach - zaczynając od ręcznego mycia premium, przez renowację lakieru, woskowanie, pranie tapicerki, po nałożenie ceramicznych powłok ochronnych na całe auto, włącznie z felgami, szybami czy reflektorami.

Auto Detailing Wrocław

Auto Detailing Wrocław fot.1

Studio WILCZYNSKY zapewnia także usługi z zakresu nakładania folii ochronnych, przyciemniania szyb, polerowania lakieru, woskowania czy wrappingu (oklejanie samochodu lub motocykla foliami stylizacyjnymi w celach ochronnych jak i zmiany wyglądu naszego pojazdu).

Auto Detailing Wrocław

Auto Detailing Wrocław fot.2

Prócz specjalistycznych usług z zakresu car detailingu prowadzona jest też w pełni bezpieczna i gwarantująca najwyższą jakość myjnia ręczna. Można także odświeżyć wnętrze pojazdu poprzez czyszczenie tapicerki i pranie elementów z tkanin, dzięki czemu samochód będzie jak nowy. Dla większego komfortu prowadzone są także mobilne usługi wyceny aplikacji powłok ceramicznych i folii ochronnych z dojazdem do klienta.

Wilczynsky Studio

Kulowe www
Dzwoń pod numer
717351727
To ich siedziba
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
To NIP
8952095058
A to Regon
365477452
  • Wilczynsky Studio – wrocławskie centrum Auto Detailingu
  • Wilczynsky Studio – wrocławskie centrum Auto Detailingu