Wiązary dachowe marki Wiązar Polska

Wiązary dachowe marki Wiązar Polska
Kulowa nazwa:
Wiązary dachowe marki Wiązar Polska
Kulowy zakres działania:
Kulowe info:

Firma Wiązar Polska oferuje – jak sama nazwa wskazuje – wiązary do zastosowania w różnych budowlach. Warto dodać, że transport i montaż odbywa się na terenie całego Dolnego Śląska.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wiązary stosuje się obecnie między innymi w budownictwie mieszkaniowym. Pełnią one funkcje elementów konstrukcyjnych dachów, co jest bardzo ciekawą opcją zarówno pod względem jakościowym, jak i finansowym. Powstałą przestrzeń można wykorzystać na wiele sposobów, chociażby tworząc strych.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Swoje zastosowanie wiązary znajdują również w przemyśle. Dzięki nim można stworzyć bardzo lekkie konstrukcje, znacznie tańsze niż powstałe z innych metod. Natomiast w rolnictwie kluczową rolę odgrywają materiały, z których produkuje się wiązary, gdyż nie ulegają one utlenianiu.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.3

W ofercie firmy Wiązar Polska znajduje się także budowa ścian szczytowych oraz produkcja belek stropowych Posi-Joists. Kontakt z firmą jest bardzo prosty. Szybkie przygotowanie wyceny, podpisanie umowy, transport materiałów i perfekcyjny montaż. To jest znak rozpoznawczy Wiązar Polska.

Kulowe www:
Dzwoń pod numer:
578211132
To ich siedziba:
ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
To NIP:
1230537879
A to Regon:
011059223
  • Wiązary dachowe marki Wiązar Polska
  • Wiązary dachowe marki Wiązar Polska
  • Wiązary dachowe marki Wiązar Polska