Reklamowe24

Reklamowe24
Kulowa nazwa: Reklamowe24
Kulowy zakres działania:
Kulowe info:

Reklamowe24 jest liderem polskiego rynku wśród firm produkujących gadżety reklamowe. Do najważniejszych atutów agencji z pewnością można zaliczyć ogromne doświadczenie. Firma działa bowiem od 2007 roku, obsłużyła od tego czasu tysiące Klientów z całego kraju. Były to zarówno firmy i osoby prywatne, jak i instytucje rządowe oraz samorządy.

Reklamowe24 oferuje szeroką gamę produktów – od długopisów i breloków, przez kalendarze reklamowe, koszulki, maskotki i drobną elektronikę. Jednym z najczęściej sprzedawanych produktów są kalendarze reklamowe. Są to stosunkowo tanie, ale bardzo efektywne gadżety reklamowe, które pomagają w rozwoju marki firmy bądź instytucji. Agencja oferuje je w postaci książek, a także kalendarzy ściennych, kieszonkowych oraz biurkowych.

Zamówienia można dokonać przez internet. Logotyp nadesłany przez Klienta zostanie odpowiednio przygotowany przez grafików agencji tak, aby pasował do zamówionych produktów. Przed rozpoczęciem nadrukowywania Klient otrzymuje wizualizację swojego gadżetu z logotypem. Realizacja zamówienia trwa od 5 do 9 dni roboczych, po tym czasie następuje wysyłka.

Dzwoń pod numer: 426305515
To ich siedziba: ul. Zgierska 249a 91-495 Łódź
To NIP: 7262552678
A to Regon: 100285554