Meble biurowe z firmy Senator Wrocław

Meble biurowe z firmy Senator Wrocław
Kulowy zakres działania
Kulowe info

Senator - mieszcząca się we Wrocławiu polska firma, która od ponad 20 lat wykonuje meble na wymiar. Najczęściej zamawianymi produktami są garderoby, szafy na wymiar, dostosowane do potrzeb klienta, szafy wnękowe spójne z obecnymi trendami, szafy klasyczne oraz szafy przesuwne. Ponadto firma oferuje eleganckie meble biurowe, pokojowe i do przedpokoju, a także innowacyjne stoliki kawowe.

Meble biurowe z firmy Senator Wrocław fot.1

Projektowanie mebli to świetny pomysł aby maksymalnie wykorzystać miejsce - nawet niewielka przestrzeń przeznaczona do przechowywania rzeczy może być funkcjonalna i wiele pomieścić. Do zamówionych już mebli można dobrać pasujące kolorem i stylizacją - komody, stoliki nocne i kreatywne foto drzwi.

Meble biurowe z firmy Senator Wrocław fot.2

Proces zakupu zaczyna się umówieniem na pomiar, który wykonuje projektant. Następnie ma miejsce wycena, której można dokonać również online. Po zaakceptowaniu projektu, podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki 10% - szafa zostanie wykonana w terminie ok. 2 tygodni. Wszystkie meble są wykonywane przy użyciu wysokiej jakości surowców i w możliwie najszybszych terminach.

Meble Senator

Dzwoń pod numer
713739171
To ich siedziba
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
To NIP
8981027148
A to Regon
930210370
  • Meble biurowe z firmy Senator Wrocław
  • Meble biurowe z firmy Senator Wrocław